به سایت ما خوش آمدید.
۰۲۴-۳۳۳۳۸۶۸۵

فروش ورق استیل 304 با ضخامت 0.4 میل | زنجان

فروش ورق استیل 304 با ضخامت 0.4 میل | زنجان

فروش ورق استنلس استیل 304 - ضخامت ورق 0.4 میلیمتر
ابعاد ورق 1000*2000 میلیمتر
روکش دار براق - کد 033یکی از کاربرد های این ضخامت از ورق استیل 304 ، مناسب برای نصب روی تجهیزاتی که نیاز به عایق کاری با موادی مانند پشم سنگ دارند که در این مورد نیاز است که روی تجهیز مورد نظر بعد از عایق کاری، ورق استیل 304 بعنوان لایه محافظ و دکوراتیو روی آن نصب گردد که علاوه بر افزایش طول عمر تجهیز، زیبایی نیز به تجهیز و فضای نصب شده نیز ارائه بدهد.


ورق استنلس استیل 304 را بیشتر بشناسیم:
فولاد ضد زنگ 304 یک فولاد ضد زنگ یا اصطلاحاً استنلس استیل است، به طور گسترده ای برای ساخت تجهیزات و قطعات ماشین آلات که نیاز به عملکرد جامع خوب دارند استفاده می شود. به منظور حفظ مقاومت ذاتی فولاد ضد زنگ در برابر خوردگی، فولاد باید حاوی بیش از 18٪ کروم و بیش از 8٪ محتوای نیکل باشد. فولاد ضد زنگ 304 نوعی از فولاد ضد زنگ است که مطابق با استاندارد ASTM آمریکا تولید می شود.

مهمترین عناصر موجود در فولاد ضد زنگ 304 Ni و Cr هستند، اما به این دو عنصر محدود نمی شوند. الزامات خاص توسط استانداردهای محصول مشخص شده است. قضاوت رایج در صنعت این است که تا زمانی که مقدار Ni بیشتر از 8٪ و محتوای کروم بیشتر از 18٪ باشد، می توان آن را به عنوان فولاد ضد زنگ 304 در نظر گرفت.

شرکت جهان تجهیز ابدال مفتخر است ورق فولادی ضد زنگ 304 را به مشتریان خود ارائه می دهد.
ما ورق های فولادی ضد زنگ را با مشخصات سفارشی مطابق با نیاز مشتریان ارائه می دهیم.
برای مشاهده سایر محصولات از سایت ما دیدن فرمایید