به سایت ما خوش آمدید.
۰۲۱-۶۶۶۷۷۹۶۱,۰۲۴-۳۳۳۳۸۶۸۵

کاتالوگ شرکت

کاتالوگ شرکت

کاتالوگ شرکت

چرا از شرکت جهان تجهیز ابدال خرید کنیم؟

با فرض این مثال؛
در بازار آهن آلات و کالاهای مربوط به حوزه نفت و گاز هر فروشگاه و مغازه داری تنها درچند کالا، فعالیت به فروش دارد و متخصص کالای خود است.
برای مثال ورق فروشِ استنلس استیل، تنها ورق استیل کار می کند و از ورق آتشخوار مخزنی اطلاعاتی ندارد.
لوله فروشِ استنلس استیل تنها لوله و مقاطع استیل را می فروشد و از لوله های فولادی مانیسمان ضد انفجار اطلاعاتی ندارد.
بنابراین برای مثال ذکر شده؛ در زمینه ورق و لوله برای هر چهار دسته فروشنده، هر کدام متخصص کالای خود هستند
و هیچ یک اطلاعاتی در مورد دسته ی دیگر ندارد.

" جهان تجهیز ابدال" با داشتن کادر مهندسی ، متخصص اکثر کالاهای این حوزه می باشد.
با جمعیت بسیار زیادی از فروشندگان در ارتباط می باشد و در کمترین زمان پاسخ به استعلام قیمت مشتریان را می دهد. برای مثال: یک تولید کننده مبدل حرارتی می تواند کالاهای مورد نظر خود را برای ساخت، از طرف این شرکت در قالب اطلاعات فنی و پیشنهاد مالی دریافت کند.

مطلب بعدی،رفتار اشتباه رایج، در اغلب خریداران حقوقی این کالاها؛
شرکت های حقوقی برای تامین کالاهای مورد نیاز پروژه های خود، برای هر قلم کالا وقت و زمان صرف می کنند تا از بین چندین فروشنده کالای مورد نظر، یکی از آن ها را انتخاب کرده و کالای خود را خرید کنند.
صرف نظر از وقت و انرژی که برای پیدا کردن فروشنده گذاشته میشود، دغدغه بیشتر شرکت های حقوقی، گواهی ارزش افزوده فروشنده و دریافت فاکتور رسمی که اخیراً با قوانین الزامی امور مالیاتی، یعنی دریافت صورتحساب الکترونیکی از طرف فروشنده است.
این چالش تنها بعلت: خرید کالای مورد نظر روی یک مبلغ پایین تر پیش می آید.
"جهان تجهیز ابدال" با داشتن واحد مالی این مهم را مرتفع نموده است و هدف این شرکت شفافیت فروش و احترام به حقوق خریداران می باشد.

شرکت های تولیدی و پیمانکاری که کار ساخت و تولید را انجام می دهند در برخی پروژه ها یا ساخت تجهیزات نیاز به فعالیت های برون سپاری دارند. فعالیت هایی مانند جوشکاری پایپینگ، جوشکاری مخازن، عایق کاری حرارتی و برودتی پایپینگ و مخازن، تامین نیروی کار Manpower متخصص جوشکاری و....
"جهان تجهیز ابدل" با کادر اجرایی خود این کار را برای کارفرمایان انجام می دهد.

سخن آخر:
"جهان تجهیز ابدال" با برگزاری دوره های آموزشی رایگان در قالب وبینار و سمینار برای خریداران، با هدف توسعه و آشنایی با اطلاعات روز دنیا ، در حوزه های طراحی ، عقد قرارداد های بین المللی ، ایمنی و بهداشت کارگاه های صنعتی و ..... سعی بر افزایش دانش پرسنل شرکت ها و گامی در جهت رشد تولید برمیدارد.


دریافت کاتالوگ کالا جهان تجهیز ابدال

دریافت کاتالوگ خدمات جهان تجهیز ابدال

گواهی ارزش افزوده جهان تجهیز ابدال